PAR PROJEKTU

Vēsturiskais ar mūsdienīgo

Dzīvojamā ēka celta 1912. gadā jūgendstila arhitektūrā un tā ir Rīgas priekšpilsētas 20. gs. sākuma arhitektūras liecība. Ēkas atrašanās vieta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā, kā arī tas ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis.

Rekonstrukcija

Pērnavas ielā 41, Pērnavas un Stadiona ielu stūrī, atrodas pilnībā rekonstruēta daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka, tajā radot mūsdienām atbilstošu vidi dzīvošanai.

Ēka atjaunota saglabājot tās arhitektoniskās vērtības - fasādes elementus, durvju un logu koka detaļas, metāla kalumus, sākotnējā projektā plānotais fasādes rustojums pirmajā stāvā, pilnībā restaurētas kāpņu telpas - restaurēti betona pakāpieni, metāla margas un atjaunots vēsturiskais flīžu grīdas segums.

Dzīvokļiem uzstādītas tam laikam raksturīgas pildiņu vairoga konstrukcijas ugunsdrošas koka durvis ar labām skaņas izolējošām īpašībām. Katrā kāpņu telpā izbūvēti lifti no 1. Līdz 6. stāvam, labiekārtoti un apzaļumoti iekšpagalmi un ēkai pieguļošā teritorija.

Plānojumi

Ēkā ir pieejami pilnībā aprīkoti 55 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 47,6 līdz 160,5 m2. Dzīvokļi
izvietoti no 2. - 6. stāvam. Rekonstrukcijas laikā pilnībā mainīts esošais ēkas plānojums un jaunie dzīvokļi pārplānoti atbilstoši mūsdienu prasībām. Ēkas iemītniekiem iespēja iegūt noliktavas telpas pagraba stāvā.

Ēkas pieguļošā teritorija un pagalmi labiekārtoti ar apstādījumiem, atpūtas zonām un velosipēdu
novietnēm.

Tehniskie risinājumi

Ēkai ir veikta esošo mūra konstrukciju nostiprināšana. Vēsturiskie koka starpstāvu pārsegumi ir aizstāti ar dzelzsbetona konstrukcijām. Dzīvokļu starpsienas būvētas no blīviem silikāta blokiem 240 mm biezumā, nodrošinot labu skaņas izolāciju. Dzīvokļos izbūvētas karkasa starpsienas.

Ēkā ir uzstādītas pilnīgi jaunas komunikācijas - katram dzīvoklim uzstādīti atsevišķi elektrības, karstā un aukstā ūdens skaitītāji, ierīkota gāzes apkure ar individuālu siltuma uzskaiti katram dzīvoklim. Visi rādītāji tiek nolasīti caur ēkas pārvaldīšanas sistēmu. Tualetēs, vannas istabās un virtuvēs izbūvēta piespiedu ventilācija. Visas komerctelpas aprīkotas ar ventilācijas iekārtām.

Katram dzīvoklim ir pievadīts Lattelecom un Baltcom optiskais datu pārraides tīkls, izbūvētas ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas koplietošanas telpās un autonomie ugunsgrēka detektori dzīvokļos, izbūvēta namruņu sistēma, ēkas perimetrs aprīkots ar video novērošanas sistēmu un izgaismotas ēkas fasāde.

Izīrē savu sapņu dzīvokli!

Renovēta ēka Pērnavas ielā 41, kas atrodas pašā Rīgas sirdī, piedāvā klientiem unikālu iespēju - izīrēt savu sapņu dzīvokli!

Sazināties ar mums

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet e-pastu, izmantojot zemāk esošo kontaktu formu.
Mēs sazināsimies ar Jums, lai sniegtu izcilu servisu!

Lūdzu, uzrakstiet Jūsu komentāru.
Lūdzu, uzrakstiet vārdu.
Lūdzu, uzrakstiet E-pastu.